Kontakta oss

Motum AB, c/o ITK AB
PO Box 11034,
SE-161 11 Bromma Sweden
Besöksadress: Ranhammarsvägen 29, Bromma
Tel: 08-564 350 00
E-mail: info@motum.se

Skicka en förfrågan

Fredrik Eliasson

CEO

fredrik.eliasson@motum.se
+46 8 564 350 00

Pascal Attar (Mammaledig)

CFO

pascal.attar@motum.se
+4673 961 71 12

Niklas Kihl

t.f. CFO

niklas.kihl@motum.se
+46 730 797 363

Kajsa Johansson

HR Manager & Legal Counsel

kajsa.johansson@motum.se
Tel: +46 732 00 12 86

Charlotte Teglgaard

Marketing Communications Manager

charlotte.teglgaard@motum.se
+46 725 01 25 22

Lars-Erik Hedman

Purchase Manager

lars-erik.hedman@motum.se
+46 728 58 93 14

Johanna Olsson

Sustainability Manager

johanna.olsson@motum.se
+46 8 564 350 00

Peter Åman

Project Manager

peter.aman@motum.se
+46 736 40 50 31

Motum-koncernen är Sveriges största oberoende hiss- och portleverantör. Tillsammans är vi över 300 anställda från norr till söder som servar, moderniserar och installerar nya hissar och portar. Hållbarhet är ett ledord på Motum och vi lägger stor vikt vid att våra lösningar ska vara bra för både människa och miljö. För att ge våra kunder så stor valfrihet som möjligt arbetar vi uteslutande med öppna system.

Motum AB, c/o ITK AB, PO Box 11034, SE-161 11 Bromma Sweden, E-mail: info@motum.se